Nawiertak Wolfcraft 3,2-12mm
Symbol: 2544000
Dostępność: 30 szt.
Cena: 49.68 Cena przed promocją: 55.20 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 2544000
Dostępność: 30 szt.
Cena: 49.68 Cena przed promocją: 55.20 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj wiertła | Nawiertak |
| Odpowiednie do materiałów | Plastik |
| Odpowiednie do materiałów | Drewno |
| Odpowiednie do materiałów | Metale nieżelazne |
| Kąt pogłębienia | 90° |
| Kształt trzpienia | Sześciokątny |
| Zawartość opakowania | Klucz imbusowy x 1 |
| Zawartość opakowania | Nawiertak x 1 |
| Materiały | Stal narzędziowa |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 65mm |
| Wysokość | 30mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Podczas pracy z wkrętakami należy zachować ostrożność, aby uniknąć obrażeń.
• Używać zgodnie z instrukcją obsługi.