Nature's Protection White Dogs Adult Small and Mini Breeds with Jagnięcina 4kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 181.66 Cena przed promocją: 201.84 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 181.66 Cena przed promocją: 201.84 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Główny smak | Jagnięcina |
| Oferta sezonowa | Lato z pupilem |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Kategoria | Dla psa |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych psów |
| Rasa psa | Wszystkie rasy psów miniaturowych |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Nietolerancja zboża |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Poprawa zdrowia skóry |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Bez soi | Tak |
| Waga produktu | 4 kg |
| Włókna surowe | 1,5% |
| Popiół surowy | 6,2% |
| Białko | 21% |
| Zawartość tłuszczu | 18% |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 280mm |
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.