Nature's Protection Red Coat Grain with Insect 150g
Dostępność: 17 szt.
Cena: 23.09 Cena przed promocją: 25.66 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 17 szt.
Cena: 23.09 Cena przed promocją: 25.66 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez cukru | Nie |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Forma dawkowania | Stały |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zapobieganie rozwojowi kamienia nazębnego oraz jego ponownego powstawania |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zęby |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Nieświeży oddech |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie powstawania kamienia nazębnego |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Wiek pupila | Junior |
| Kategoria | Dla psa |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Dentystyczne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Rodzaj przysmaku | Dentystyczne |
| Rodzaj przysmaku | Treningowe |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Przysmak |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Główny smak | Owady |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Waga produktu | 150 g |
| Popiół surowy | 7,1% |
| Włókna surowe | 5,5% |
| Zawartość wilgoci | 18% |
| Zawartość tłuszczu | 3% |
| Białko | 24% |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 125mm |
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.