Nature's Protection Red Coat Grain Free Salmon & Krill Adult Small Breeds 10kg
Dostępność: 17 szt.
Cena: 363.51 Cena przed promocją: 403.90 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 17 szt.
Cena: 363.51 Cena przed promocją: 403.90 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla psa |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Seria | NATURE'S PROTECTION Superior Care |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych psów |
| Bez cukru | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wrażliwy żołądek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Forma dawkowania | Stały |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Waga produktu | 10 kg |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Główny smak | Łosoś |
| Białko | 27% |
| Popiół surowy | 8,5% |
| Włókna surowe | 3% |
| Zawartość tłuszczu | 17% |
| Szerokość | 380mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 555mm |
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.