Nature's Protection Mini Extra łosoś 7,5kg
Dostępność: 11 szt.
Cena: 165.99 Cena przed promocją: 184.43 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 11 szt.
Cena: 165.99 Cena przed promocją: 184.43 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Kategoria | Dla psa |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Wybredny |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Główny smak | Łosoś |
| Zakres wagowy | 5 kg - 9,9 kg |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Nie |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych psów |
| Bez soi | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wybredny |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Forma dawkowania | Stały |
| Waga produktu | 7,5 kg |
| Włókna surowe | 2,5% |
| Popiół surowy | 7% |
| Zawartość tłuszczu | 13% |
| Białko | 25% |
| Szerokość | 340mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 460mm |
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.