Nature's Protection Hypoallergenic Adult All Breeds łosoś 10kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 323.68 Cena przed promocją: 359.64 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 323.68 Cena przed promocją: 359.64 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Seria | NATURE'S PROTECTION Superior Care |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria | Dla psa |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Główny smak | Łosoś |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Waga produktu | 10 kg |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wrażliwy żołądek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Bez cukru | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bezglutenowe | Tak |
| Białko | 24% |
| Zawartość tłuszczu | 14% |
| Popiół surowy | 9% |
| Włókna surowe | 3,5% |
| Szerokość | 375mm |
| Długość | 115mm |
| Wysokość | 555mm |
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.