Nature's Protection Dog Adult Small Breeds Indyk&Jabłka 200g dog food
Dostępność: 30 szt.
Cena: 13.38 Cena przed promocją: 14.87 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 13.38 Cena przed promocją: 14.87 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla psa |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Rasa psa | Wszystkie rasy psów miniaturowych |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych psów |
| Rasa psa | Rasy małych psów |
| Waga produktu | 200 g |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Nietolerancja zboża |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Bezglutenowe | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez cukru | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Główny smak | Indyk |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Popiół surowy | 2,4% |
| Włókna surowe | 0,4% |
| Zawartość wilgoci | 75% |
| Białko | 10,8% |
| Zawartość tłuszczu | 6,5% |
| Szerokość | 75mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 75mm |
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.