Nasadki Therabody Theraface Pro Hot and Cold Rings czarny
Dostępność: 1 szt.
Cena: 476.13 Cena przed promocją: 529.03 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 1 szt.
Cena: 476.13 Cena przed promocją: 529.03 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Właściwe wykorzystanie | Twarz |
| Typ ekranu | OLED |
| Kolor produktu | Czarny |
| Funkcja ciepła | Tak |
| Liczba programów | 2 |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Czas ładowania | 0 h |
| Szerokość produktu | 67 mm |
| Waga produktu | 102 g |
| Wysokość produktu | 67 mm |
| Głębokość produktu | 95 mm |
| Szerokość opakowania | 220 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 420 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 180 g |
| Wysokość opakowania | 255 mm |
| Ilość sztuk | 2 |
| Pokrowiec | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Szerokość | 96mm |
| Długość | 68mm |
| Wysokość | 70mm |