Namiot ultralight SEA TO SUMMIT Telos Evo Tent TR2
Symbol: 9327868167111
Dostępność: 3 szt.
Cena: 2008.94 Cena przed promocją: 2232.15 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 9327868167111
Dostępność: 3 szt.
Cena: 2008.94 Cena przed promocją: 2232.15 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Zielony |
| Ilość miejsc do spania | 2 os. |
| Ilość drzwi | 2 |
| Model | Namiot kopułowy |
| Wentylacja | Tak |
| Głębokość produktu | 2150 mm |
| Wysokość produktu | 1050 mm |
| Materiał | Poliester |
| Szerokość | 485mm |
| Długość | 155mm |
| Wysokość | 135mm |