NZXT WENTYLATOR F120Q V2 BIAŁY PWM
Symbol: RF-Q12SF-W2
Dostępność: 3 szt.
Cena: 74.24 Cena przed promocją: 82.49 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RF-Q12SF-W2
Dostępność: 3 szt.
Cena: 74.24 Cena przed promocją: 82.49 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiały | Plastik |
| Materiały | Guma |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Głębokość produktu | 25 mm |
| Długość kabla | 0,6 m |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 25,1 dB |
| Ciśnienie statyczne wentylatora | 1,43 mmH2O |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Prędkość obrotowa (min) | 500 RPM |
| Typ łożyska | Łożysko dynamiki płynów (FDB) |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Prędkość obrotowa (max) | 1700 RPM |
| Ilość sztuk | 1 |
| Przepływ powietrza | 74,26 m³/h |
| Model | Wentylator |
| Szerokość | 134mm |
| Długość | 38mm |
| Wysokość | 170mm |