NN POP 01 - Pop filtr do mikrofonu osłona powietrzna
Symbol: 5907780146490
Dostępność: 2 szt.
Cena: 49.57 Cena przed promocją: 55.08 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5907780146490
Dostępność: 2 szt.
Cena: 49.57 Cena przed promocją: 55.08 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | Mikrofon |
| Typ produktu | Pop filtr |
| Waga produktu | 200 g |
| Długość produktu | 510 mm |
| Materiały | Nylon |
| Materiały | Plastik (PP) |
| Szerokość | 300mm |
| Długość | 27mm |
| Wysokość | 160mm |