NILFISK Myjka PREMIUM 190-12 - POWER
Symbol: 128471149
Dostępność: 0 szt.
Cena: 3404.04 Cena przed promocją: 3782.27 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 128471149
Dostępność: 0 szt.
Cena: 3404.04 Cena przed promocją: 3782.27 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Połączenie zaciskowe akcesorów | Tak |
| Tworzywo pompy | Mosiądz |
| Stopień ochrony IP | IPX5 |
| Koła transportowe | Tak |
| Układ | Wyprostowany |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Długość przewodu | 5 m |
| Filtr wody | Tak |
| Pojemnik na detergent | Tak |
| Długość węża | 12 m |
| Klasa ochrony | I |
| Źródło zasilania | Prąd elektryczny |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Szerokość produktu | 380 mm |
| Wysokość produktu | 955 mm |
| Głębokość produktu | 390 mm |
| Waga produktu | 30,2 kg |
| Używać z dyszą piankową | Tak |
| Tempo maksymalnego przepływu | 650 l/h |
| Ciśnienie robocze (max) | 190 bar |
| Minimalny przepływ | 570 l/h |
| Maksymalna temperatura wody | 60 °C |
| Maksymalne ciśnienie | 150 bar |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 72 dB |
| Poziom mocy dźwięku | 89 dB |
| Moc silnika | 3300 W |
| Zawartość zestawu | Igła do czyszczenia dysz myjki ciśnieniowej |
| Urządzenie do czyszczenia werandy | Tak |
| Lanca dołączona | Tak |
| Regulowana dysza | Tak |
| Prądownica piankowa | Tak |
| Bęben na wąż | Tak |
| Dysza rozpryskowa w zestawie | Tak |
| Szerokość | 400mm |
| Długość | 1055mm |
| Wysokość | 400mm |