NILFISK Myjka CORE 140-8 In Hand Powercontrol - PAD
Symbol: 128471275
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1292.69 Cena przed promocją: 1436.32 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 128471275
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1292.69 Cena przed promocją: 1436.32 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Źródło zasilania | Prąd elektryczny |
| Koła transportowe | Tak |
| Zakres ciśnienia | Wysokie ciśnienie |
| Długość przewodu | 5 m |
| Układ | Wyprostowany |
| Tworzywo pompy | Aluminium |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Regulacja mocy ssania w uchwycie | Tak |
| Długość węża | 8 m |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Pobór mocy | 1800 W |
| Waga produktu | 9,2 kg |
| Głębokość produktu | 882 mm |
| Wysokość produktu | 300 mm |
| Szerokość produktu | 371 mm |
| Maksymalna temperatura wody | 40 °C |
| Ciśnienie robocze (max) | 140 bar |
| Minimalny przepływ | 348 l/h |
| Tempo maksymalnego przepływu | 474 l/h |
| Schowek na akcesoria | Tak |
| Szczotka myjąca | Tak |
| Lanca dołączona | Tak |
| Urządzenie do czyszczenia werandy | Tak |
| Dysza rozpryskowa w zestawie | Tak |
| Zawartość zestawu | Wąż do czyszczenia rur 8 m |
| Zawartość zestawu | Igła do czyszczenia dysz myjki ciśnieniowej |
| Zawartość zestawu | Opryskiwacz do piany z butlą |
| Szerokość | 740mm |
| Długość | 305mm |
| Wysokość | 390mm |