NENO BEZPRZEWODOWY, MUSZLOWY, LAKTATOR PERLA TWIN
Symbol: PERLA TWIN
Dostępność: 5 szt.
Cena: 498.92 Cena przed promocją: 554.35 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PERLA TWIN
Dostępność: 5 szt.
Cena: 498.92 Cena przed promocją: 554.35 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Perłowy |
| Model | Elektroniczny |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
| Łatwość złożenia | Tak |
| Typ zasilacza | USB-C |
| Pojemność butelek | 125 ml |
| Szerokość | 324mm |
| Długość | 203mm |
| Wysokość | 96mm |
• Regularnie sprawdzać stan techniczny produktu.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Używać wyłącznie zgodnie z instrukcją obsługi.