NATEC OBUDOWA SSD RHINO M.2 NVME ALUMINIUM NKZ-1953
Symbol: NKZ-1953
Dostępność: 4 szt.
Cena: 105.07 Cena przed promocją: 116.74 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NKZ-1953
Dostępność: 4 szt.
Cena: 105.07 Cena przed promocją: 116.74 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Długość produktu | 101 mm |
| Szerokość produktu | 33 mm |
| Wysokość produktu | 9 mm |
| Materiały | Polichlorek winylu (PVC) |
| Materiały | Aluminium |
| Kolor produktu | Szary |
| Waga produktu | 37 g |
| Typ produktu | Obudowa HDD |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Szybkość przesyłania danych | 1 Gbit/s |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | M.2 |
| Obsługiwane długości dysku | 60 |
| Obsługiwane długości dysku | 42 |
| Obsługiwane długości dysku | 30 mm |
| Obsługiwane długości dysku | 80 mm |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | NVMe |
| Maksymalna pojemność przchowywania | 2 TB |
| Połączenie USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wersja USB | 3.1 (3.1 Gen 2) |
| Szerokość | 135mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 95mm |