NATEC ALKOHOL IZOPROPYLOWY RACCOON IPA CLEANER 500
Symbol: NSC-2453
Dostępność: 16 szt.
Cena: 38.20 Cena przed promocją: 42.44 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NSC-2453
Dostępność: 16 szt.
Cena: 38.20 Cena przed promocją: 42.44 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Płyn do czyszczenia |
| Materiały | Mikrofibra |
| Pojemność | 500 ml |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Właściwe wykorzystanie | PC |
| Kolor produktu | Biały |
| Szerokość | 68mm |
| Długość | 179mm |
| Wysokość | 68mm |