Myszka gamingowa KRUX Fuze Pro
Symbol: KRX0074
Dostępność: 3 szt.
Cena: 59.81 Cena przed promocją: 66.45 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KRX0074
Dostępność: 3 szt.
Cena: 59.81 Cena przed promocją: 66.45 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Układ | Praworęczny |
| Podświetlenie | Tak |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba przycisków | 11 |
| Rozdzielczość ruchu | 12000 DPI |
| Programowalne przyciski myszy | Tak |
| Liczba trybów rodzielczości ruchu | 2 |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Liczba przycisków programowalnych | 11 |
| Częstotliwość Polling rate | 125,250,500,1000 Hz |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Szerokość | 202mm |
| Długość | 48mm |
| Wysokość | 138mm |