Mysz przewodowa TM-101 eco czarna
Symbol: 25295
Dostępność: 30 szt.
Cena: 32.40 Cena przed promocją: 36.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 25295
Dostępność: 30 szt.
Cena: 32.40 Cena przed promocją: 36.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Mysz przewodowa TM-101 eco czarna
Łatwa w użytkowaniu mysz dla użytkowników lewo- i praworęcznych.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
TM-101 |
| Przeznaczenie | Biuro Notebook (Bluetooth / mini) |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (maks.) | 1200 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.6 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
116 x 63 x 38 mm |
| Waga | 50 g |
| Oznaczenia | |