Mysz optyczna czarna
Symbol: MUS-3B-01
Dostępność: 30 szt.
Cena: 22.50 Cena przed promocją: 25.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MUS-3B-01
Dostępność: 30 szt.
Cena: 22.50 Cena przed promocją: 25.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Mysz optyczna czarna
| Informacje o produkcie | |
| Model |
MUS-3B-01 |
| Przeznaczenie | Notebook (Bluetooth / mini) Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (maks.) | 1000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Zasięg | 1.35 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
116 x 64 x 37 mm |
| Waga | 69 g |
| Oznaczenia | |