Mysz gamingowa Havit MS966
Symbol: MS966
Dostępność: 30 szt.
Cena: 84.46 Cena przed promocją: 93.84 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MS966
Dostępność: 30 szt.
Cena: 84.46 Cena przed promocją: 93.84 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor powierzchni | Wzór |
| Układ | Praworęczny |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Głębokość produktu | 122 mm |
| Szerokość produktu | 63 mm |
| Waga produktu | 80 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Liczba przycisków | 7 |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Długość kabla | 1,6 m |
| Szerokość | 218mm |
| Długość | 65mm |
| Wysokość | 122mm |
• Nie narażać na działanie wody ani innych cieczy.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie otwierać obudowy, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem elektrycznym.