Mysz gamingowa Havit MS1027 (czarny)
Symbol: MS1027black
Dostępność: 30 szt.
Cena: 26.90 Cena przed promocją: 29.89 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MS1027black
Dostępność: 30 szt.
Cena: 26.90 Cena przed promocją: 29.89 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Układ | Praworęczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Wysokość produktu | 41 mm |
| Szerokość produktu | 126,2 mm |
| Głębokość produktu | 72,5 mm |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 3 |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Liczba przycisków | 6 |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Rozdzielczość ruchu | 3600 DPI |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Długość kabla | 1,6 m |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 200mm |