Mysz gamingowa GXT 133 Locx
Symbol: 22988
Dostępność: 0 szt.
Cena: 121.50 Cena przed promocją: 135.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 22988
Dostępność: 0 szt.
Cena: 121.50 Cena przed promocją: 135.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Mysz gamingowa GXT 133 Locx
Precyzyjna mysz dla graczy z teksturowanymi bokami i oryginalnym podświetleniem LED.
Cechy główne produktu:
| Informacje o produkcie | |
| Model |
GXT 133 LOCX |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 4000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
129 x 69 x 42 mm |
| Waga | 94 g |
| Oznaczenia | |