Mysz ergonomiczna przewodowa Bayo II biała
Symbol: 25397
Dostępność: 30 szt.
Cena: 143.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 25397
Dostępność: 30 szt.
Cena: 143.00
od 300 zł do 20 000 zł
Mysz ergonomiczna przewodowa Bayo II
Ergonomiczna mysz z optymalnym kątem nachylenia w pionie dla zmniejszenia napięcia nadgarstka.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Notebook (Bluetooth / mini) Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 2400 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
73 x 77 x 120 mm |
| Waga | 121 g |
| Oznaczenia | |