Mysz ergonomiczna optyczna 6-przyciskowa czarna
Symbol: MUS-ERGO-01
Dostępność: 30 szt.
Cena: 52.20 Cena przed promocją: 58.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MUS-ERGO-01
Dostępność: 30 szt.
Cena: 52.20 Cena przed promocją: 58.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Ergonomiczna 6-przyciskowa mysz optyczna, czarna
| Informacje o produkcie | |
| Model |
MUS-ERGO-01 |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 1200 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 3200 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.35 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
95 x 65 x 36 mm |
| Waga | 98 g |
| Oznaczenia | |