Mysz dla graczy przewodowa Predator Sensor SUNPLUS 190, rozdzielczość:800/1600/2400/4800/6400 DPI, 7 przycisków i rolka
Symbol: RBLMYS00052
Dostępność: 10 szt.
Cena: 46.80 Cena przed promocją: 52.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RBLMYS00052
Dostępność: 10 szt.
Cena: 46.80 Cena przed promocją: 52.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Informacje o produkcie | |
| Model |
PREDATOR |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 7 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 6400 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 mm |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 128 g |
| Oznaczenia | |