Mysz bezprzewodowa optyczna Orion
Symbol: RBLMYS00061
Dostępność: 30 szt.
Cena: 27.00 Cena przed promocją: 30.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RBLMYS00061
Dostępność: 30 szt.
Cena: 27.00 Cena przed promocją: 30.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Mysz bezprzewodowa optyczna Orion
Optyczna bezprzewodowa mysz ORION z wbudowanym akumulatorem litowym o pojemnosci 400mAh zapewnia długi czas pracy, bez konieczości zakupu i wymiany kolejnych baterii. Mysz działa w dwóch trybach: 2,4Ghz poprzez dołączony odbiornik nanoUSB lub poprzez Bluetooth. Dzięki temu mysz ORION może obsługiwać wszelkie urządzenia takie jak: komputery, telewizory SMART, tablety, smartfony czy konsole do gier. Urządzenie posiada przycisk zmiany rozdzielczości DPI w zakresie 800/1200/1600DPI oraz schowek na nano odbiornik zlokalizowany na spodzie myszy. Dzięki portowi USB typu C mysz można naładować uniwersalną ładowarką do telefonów lub kablem z dowolnego gniazda USB.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Orion |
| Przeznaczenie | Biuro Notebook (Bluetooth / mini) |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 4 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | Bluetooth Radio 2,4 GHz |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Kolor | Wzór Czarny |
| Waga | 63 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |