Mysz bezprzewodowa, akumulator, Dual 2xBT +USB2,4G Flying Scroll
Symbol: YMS 2095B SPIN
Dostępność: 19 szt.
Cena: 116.10 Cena przed promocją: 129.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: YMS 2095B SPIN
Dostępność: 19 szt.
Cena: 116.10 Cena przed promocją: 129.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Mysz Bezprzewodowa seria SPIN
Ładowalna mysz SPIN
Zapewnij swoim dłoniom zasłużony odpoczynek, nawet gdy masz mnóstwo pracy. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w biurze czy w szkole, ergonomicznie ukształtowana mysz oszczędza Twój nadgarstek, jest łatwa w obsłudze i oferuje funkcje, o których Twoja obecna "gryzoń" nawet nie śniła.
Nie przewijaj w kółko...
Za pomocą głównego kółka "Smart Flying Scroll" o metalowym wykończeniu możesz przewijać w pionie w górę i w dół, a także błyskawicznie przesuwać się po długich stronach. Dzięki wysokiej czułości na prędkość obrotu masz kontrolę pewnie w dłoni.
I Ty możesz mieć dodatkowe kółko
Boczne metalowe kółko pod kciuk umożliwia przewijanie w poziomie po nieskończonych tabelach lub podczas pracy w programach graficznych. Do tego ułatwienia szybko się przyzwyczaisz, a kciuk w górę pokaże również Twój nadgarstek.
Żadnego siedzenia, naładuję i idę
Ta mysz ma lwie serce. A dokładniej akumulator Li-Ion, który na jednym ładowaniu wytrzymuje niewiarygodne 125 godzin "polowania". Wystarczy podłączyć złącze USB-C, a za trzy do czterech godzin będzie w pełni wypoczęta.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
SPIN YMS 2095B |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 7 |
| Liczba rolek | 2 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 1000 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 4800 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz Bluetooth |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Akumulator |
| Akcesoria w zestawie |
Kabel ładujący USB-C |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
112 x 76 x 47 mm |
| Waga | 115 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |