Mysz bezprzewodowa BlueTrace Ergonomic Antimcrobial
Symbol: AMW584GL
Dostępność: 3 szt.
Cena: 215.10 Cena przed promocją: 239.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AMW584GL
Dostępność: 3 szt.
Cena: 215.10 Cena przed promocją: 239.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Informacje o produkcie | |
| Model |
AMW584GL |
| Przeznaczenie | Biuro Notebook (Bluetooth / mini) |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 7 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
12,7 x 8,3 x 4,4 cm |
| Waga | 120 g |
| Oznaczenia | |