Mysz bezprzewodowa Basics czarna
Symbol: 24658
Dostępność: 30 szt.
Cena: 33.30 Cena przed promocją: 37.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 24658
Dostępność: 30 szt.
Cena: 33.30 Cena przed promocją: 37.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Basics |
| Przeznaczenie | Notebook (Bluetooth / mini) Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 4 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 6 m |
| Interfejs | USB Radio 2,4 GHz |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
95 x 55 x 40 mm |
| Waga | 75 g |
| Oznaczenia | |