Mysz SteelSeries Aerox 3 Wired Gaming Onyx Odnowione
Symbol: 73239
Dostępność: 5 szt.
Cena: 191.43 Cena przed promocją: 212.70 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 73239
Dostępność: 5 szt.
Cena: 191.43 Cena przed promocją: 212.70 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Produkt odnowiony | Tak |
| Nazwa koloru | Onyx |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Układ | Praworęczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Waga produktu | 59 g |
| Głębokość produktu | 120,5 mm |
| Wysokość produktu | 21,5 mm |
| Szerokość produktu | 57,9 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.14 Mojave |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.12 Sierra |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15 Catalina |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Żywotność klawiszy myszy | 80 milionów naciśnięć |
| Zawartość opakowania | Kabel USB-A do USB-C x 1 |
| Zawartość opakowania | Mysz gamingowa x 1 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Liczba przycisków | 6 |
| Rozdzielczość ruchu | 8500 CPI |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Interfejs urządzenia | USB Type-C |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Przyspieszenie (max) | 35 G |
| Szybkość śledzenia myszy | 300 ips |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Szerokość | 185mm |
| Długość | 133mm |
| Wysokość | 80mm |
• Baterie należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła i ognia.
• Produkt należy chronić przed wilgocią.