Mysz Mad Catz R.A.T. PRO X3
Symbol: MR05DCINBL001-0
Dostępność: 30 szt.
Cena: 922.86
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MR05DCINBL001-0
Dostępność: 30 szt.
Cena: 922.86
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Praworęczny |
| Kolor podświetlenia | Czerwony |
| Kolor podświetlenia | Niebieski |
| Kolor podświetlenia | Zielony |
| Podświetlenie | Tak |
| Waga produktu | 105 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Ilość | 1 |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Rozdzielczość ruchu | 16000 DPI |
| Liczba przycisków | 10 |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Ilość klatek | 16000 fps |
| Częstotliwość Polling rate | 3000 Hz |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 50 |
| Prędkość ruchu (max) | 6,6 cali/min |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Przyspieszenie (max) | 50 G |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716070 |
| Szerokość | 131mm |
| Długość | 202mm |
| Wysokość | 139mm |
• Nie narażać na działanie wody ani innych cieczy.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie otwierać obudowy, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem elektrycznym.