Mysz Logitech G PRO X SuperLight 2
Symbol: 910-006638
Dostępność: 22 szt.
Cena: 629.15 Cena przed promocją: 699.06 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 910-006638
Dostępność: 22 szt.
Cena: 629.15 Cena przed promocją: 699.06 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Tworzywo stóp | Policzterofluoroetylen (PTFE) |
| Układ | Praworęczny |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Pojemność baterii | 290 mAh |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 95 h |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Szerokość produktu | 63,5 mm |
| Głębokość produktu | 40 mm |
| Wysokość produktu | 125 mm |
| Waga produktu | 60 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Dołączony adapter | Tak |
| Wysokość opakowania | 172 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 371 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 68 mm |
| Typ odbiornika | Odbiornik nano |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Typ przetwornika obrazu | HERO 2 |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Częstotliwość Polling rate | 2000 Hz |
| Rozdzielczość ruchu | 32000 DPI |
| Liczba przycisków | 5 |
| Szybkość śledzenia myszy | 500 ips |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 0,5 ms |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Przyspieszenie (max) | 40 G |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 170mm |