Myjka wysokociśnieniowa Scheppach HPC1400
Symbol: HPC1400
Dostępność: 8 szt.
Cena: 286.44 Cena przed promocją: 318.27 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HPC1400
Dostępność: 8 szt.
Cena: 286.44 Cena przed promocją: 318.27 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Koła transportowe | Tak |
| Miejsce do nawinięcia przewodu ułatwia jego przechowywanie | Tak |
| Filtr wody | Tak |
| Zakres ciśnienia | Wysokie ciśnienie |
| Źródło zasilania | Prąd elektryczny |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Długość węża | 3 m |
| Uchwyt na akcesoria | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Beznarzędziowa wymiana akcesoriów | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Pobór mocy | 1400 W |
| Głębokość produktu | 233 mm |
| Wysokość produktu | 455 mm |
| Szerokość produktu | 245 mm |
| Waga produktu | 5 kg |
| Ciśnienie robocze (max) | 110 bar |
| Ciśnienie znamionowe | 80 bar |
| Przepływ wody (maksymalny) | 390 l/h |
| Zawartość opakowania | Lanca do czyszczenia z przedłużeniem x 1 |
| Zawartość opakowania | Filtr dopływu wody x 1 |
| Zawartość opakowania | Dysza standardowa x 1 |
| Zawartość opakowania | Wąż wysokociśnieniowy |
| Szerokość | 400mm |
| Długość | 290mm |
| Wysokość | 240mm |
• Regularnie sprawdzać stan kabla zasilającego i wtyczki, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego.
• Nie kierować strumienia wody w stronę osób, zwierząt lub delikatnych powierzchni.
• Nie używać myjki ciśnieniowej w pobliżu źródeł wody bez odpowiedniego zabezpieczenia przed porażeniem prądem.