Myjka ultradźwiękowa UV Activejet AUC-200 do protez, okularów i biżuterii, biała.
Symbol: AUC-200
Dostępność: 30 szt.
Cena: 152.49 Cena przed promocją: 169.43 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AUC-200
Dostępność: 30 szt.
Cena: 152.49 Cena przed promocją: 169.43 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Tryby pracy | 2 |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Typ produktu | Myjka ultradźwiękowa UV |
| Czas pracy (max) | 10 min |
| Czas pracy (min) | 5 min |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Maksymalna pojemność (ml) | 325 ml |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Sterylizacja UV | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Napięcie zasilania | 100 - 240 V |
| Częstotliwość | 48000 Hz |
| Moc znamionowa | 24 W |
| Napięcie znamionowe DC | 12 V |
| Wysokość produktu | 67 mm |
| Wymiary pojemnika | 16,8 x 6,6 x 3,65 cm |
| Waga produktu | 450 g |
| Głębokość produktu | 96 mm |
| Szerokość produktu | 231 mm |
| Ilość | 1 szt. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 292mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 100mm |
• Nie zanurzaj urządzenia w wodzie ani nie wystawiaj na działanie wilgoci.
• Odłącz urządzenie od zasilania przed czyszczeniem lub konserwacją.
• Podczas używania urządzenia należy unikać kontaktu z oczami i skórą.