Myjka ciśnieniowa KARCHER K 6 Flex Home - 1.679-632.0
Symbol: 1.679-632.0
Dostępność: 13 szt.
Cena: 1626.96 Cena przed promocją: 1807.73 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1.679-632.0
Dostępność: 13 szt.
Cena: 1626.96 Cena przed promocją: 1807.73 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Długość węża | 8 m |
| System szybkozłącza Quick Connect | Tak |
| Filtr wody | Tak |
| Zakres ciśnienia | Wysokie ciśnienie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Źródło zasilania | Prąd elektryczny |
| Długość przewodu | 5 m |
| Napięcie wejściowe AC | 220- 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Obciążenie | 2200 W |
| Waga produktu | 6,25 kg |
| Wysokość produktu | 849 mm |
| Szerokość produktu | 346 mm |
| Głębokość produktu | 302 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,2 kg |
| Maksymalna temperatura wody | 40 °C |
| Maksymalna wydajność powierzchniowa | 50 m²/h |
| Tempo maksymalnego przepływu | 510 l/h |
| Ciśnienie robocze (max) | 160 bar |
| Szczotka obrotowa | Tak |
| Dysza rotacyjna | Tak |
| Środek do czyszczenia kamienia i elewacji | Tak |
| Dołączony wąż | Tak |
| Lanca spryskująca Vario | Tak |
| Zawiera pistolet natryskowy | Tak |
| Szerokość | 385mm |
| Długość | 475mm |
| Wysokość | 580mm |
• Regularnie sprawdzać stan kabla zasilającego i wtyczki, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego.
• Nie kierować strumienia wody w stronę osób, zwierząt lub delikatnych powierzchni.
• Nie używać myjki ciśnieniowej w pobliżu źródeł wody bez odpowiedniego zabezpieczenia przed porażeniem prądem.