Myjka ciśnieniowa KARCHER K 5 WCM - 1.324-400.0
Symbol: 1.324-400.0
Dostępność: 18 szt.
Cena: 1388.65 Cena przed promocją: 1542.94 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1.324-400.0
Dostępność: 18 szt.
Cena: 1388.65 Cena przed promocją: 1542.94 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Koła transportowe | Tak |
| Filtr wody | Tak |
| Długość węża | 8 m |
| Schowek na akcesoria | Tak |
| Wtryskiwacz detergentu | Tak |
| Układ | Wyprostowany |
| Źródło zasilania | Prąd elektryczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Długość kabla | 5 m |
| Obciążenie | 2100 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Szerokość produktu | 329 mm |
| Wysokość produktu | 901 mm |
| Waga produktu | 12,5 kg |
| Głębokość produktu | 369 mm |
| Tempo maksymalnego przepływu | 500 l/h |
| Ciśnienie robocze (min) | 20 bar |
| Zmienne zasilanie | Tak |
| Ciśnienie robocze (max) | 145 bar |
| Maksymalna temperatura dostarczanej wody | 40 °C |
| Maksymalna wydajność powierzchniowa | 40 m²/h |
| Waga paczki | 15,9 kg |
| Dysza rotacyjna | Tak |
| Zawiera pistolet natryskowy | Tak |
| Dołączony wąż | Tak |
| Lanca spryskująca Vario | Tak |
| Kraj pochodzenia | Europa |
| Szerokość | 385mm |
| Długość | 365mm |
| Wysokość | 575mm |