Myjka ciśnieniowa KARCHER K 5 Premium WCM - 1.324-460.0
Symbol: 1.324-460.0
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1490.99 Cena przed promocją: 1656.66 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1.324-460.0
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1490.99 Cena przed promocją: 1656.66 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Żółty |
| Układ | Wyprostowany |
| Długość przewodu | 8 m |
| Źródło zasilania | Prąd elektryczny |
| Tworzywo pompy | Aluminium |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Obciążenie | 2100 W |
| Wysokość produktu | 901 mm |
| Waga produktu | 13 kg |
| Szerokość produktu | 389 mm |
| Głębokość produktu | 369 mm |
| Maksymalna temperatura dostarczanej wody | 40 °C |
| Ciśnienie robocze (max) | 145 bar |
| Tempo maksymalnego przepływu | 500 l/h |
| Maksymalna wydajność powierzchniowa | 40 m²/h |
| Ciśnienie robocze (min) | 20 bar |
| Dysza rotacyjna | Tak |
| Zawiera pistolet natryskowy | Tak |
| Dołączony wąż | Tak |
| Szczotka do mycia samochodu | Nie |
| Lanca spryskująca Vario | Tak |
| Szerokość | 385mm |
| Długość | 580mm |
| Wysokość | 410mm |