Myjka ciśnieniowa KARCHER K 5 Classic - 1.950-700.0
Symbol: 1.950-700.0
Dostępność: 9 szt.
Cena: 1128.94 Cena przed promocją: 1254.38 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1.950-700.0
Dostępność: 9 szt.
Cena: 1128.94 Cena przed promocją: 1254.38 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| System szybkozłącza Quick Connect | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Filtr wody | Tak |
| Zakres ciśnienia | Wysokie ciśnienie |
| Długość przewodu | 5 m |
| Długość węża | 8 m |
| Źródło zasilania | Prąd elektryczny |
| Obciążenie | 2100 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Głębokość produktu | 188 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8 kg |
| Wysokość produktu | 445 mm |
| Szerokość produktu | 252 mm |
| Waga produktu | 5,6 kg |
| Ciśnienie robocze (max) | 145 bar |
| Maksymalna wydajność powierzchniowa | 40 m²/h |
| Tempo maksymalnego przepływu | 500 l/h |
| Maksymalna temperatura wody | 40 °C |
| Szerokość | 490mm |
| Długość | 290mm |
| Wysokość | 345mm |
• Nie używać myjki ciśnieniowej w pobliżu źródeł wody bez odpowiedniego zabezpieczenia przed porażeniem prądem.
• Nie kierować strumienia wody w stronę osób, zwierząt lub delikatnych powierzchni.
• Regularnie sprawdzać stan kabla zasilającego i wtyczki, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego.