Myjka ciśnieniowa KARCHER K 2 Universal Edition - 1.673-010.0
Symbol: 1.673-010.0
Dostępność: 30 szt.
Cena: 329.99 Cena przed promocją: 366.65 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1.673-010.0
Dostępność: 30 szt.
Cena: 329.99 Cena przed promocją: 366.65 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Filtr wody | Tak |
| Zakres ciśnienia | Wysokie ciśnienie |
| Koła transportowe | Nie |
| Długość przewodu | 3 m |
| Układ | Kompaktowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Źródło zasilania | Prąd elektryczny |
| Pobór mocy | 1400 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Waga produktu | 3,8 kg |
| Głębokość produktu | 182 mm |
| Wysokość produktu | 390 mm |
| Tempo maksymalnego przepływu | 360 l/h |
| Maksymalna temperatura wody | 40 °C |
| Maksymalna wydajność powierzchniowa | 20 m²/h |
| Ciśnienie robocze (max) | 110 bar |
| Waga paczki | 4,541 kg |
| Końcówka obrotowa | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 315mm |
| Wysokość | 400mm |
• Nie kierować strumienia wody w stronę osób, zwierząt lub delikatnych powierzchni.
• Nie używać myjki ciśnieniowej w pobliżu źródeł wody bez odpowiedniego zabezpieczenia przed porażeniem prądem.
• Regularnie sprawdzać stan kabla zasilającego i wtyczki, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego.