Motor Na Akumulator Trójkołowy LL6688 Czarny 24V LEAN CARS
Symbol: 19915
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1269.00 Cena przed promocją: 1410.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 19915
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1269.00 Cena przed promocją: 1410.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Motor Na Akumulator Trójkołowy LL6688 Czarny 24V
Wymiary opakowania:
83 cm x 59 cm x 43 cm
Waga opakowania:
27 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | LL6688 |
| Kolor | Czarny |
| Silnik | 2x800W |
| Akumulator | 24v9Ah |
| Skrzynia Biegów | Bieg do przodu i do tyłu, |
| Wymiary Pojazdu | 122 cm x 83 cm x 71 cm |
| Prędkość | 3-10km/h |
| Masa Własna | 24 kg |
| Max. Obciążenie | 80kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✕ |
| Otwierane Drzwi | ✕ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | ✕ |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | USB |
| Długość towaru w centymetrach | 80 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 60 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 43 |
| Waga gabarytowa w gramach | 34400 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl