Monitor profesjonalny OM55N-S 55 cali Błyszczący 24h/7 4000(cd/m2) 1920x1080 (FHD) S6 Player (Tizen 4.0) Wi-Fi 3 lata On-Site (L
Symbol: LH55OMNESGBXEN
Dostępność: 30 szt.
Cena: 20667.60 Cena przed promocją: 22964.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LH55OMNESGBXEN
Dostępność: 30 szt.
Cena: 20667.60 Cena przed promocją: 22964.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Informacje o produkcie | |
| Model |
OM55N-S |
| Przekątna ekranu | 55'' |
| Typ matrycy | E-LED |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 680.4 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1209.6 mm |
| Plamka matrycy | 0.63 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 6 ms |
| Jasność | 4000 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 6 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 24 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort 1 x USB 2.0 1 x RS-232 (COM) 1 x RJ-45 LAN 1 x 3,5 mm minijack 2 x HDMI |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | EMC |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Pobór mocy | 450 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 724.2 mm |
| Szerokość | 1253.4 mm |
| Głębokość | 54.5 mm |
| Waga | 23.1 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Samsung - TESAM%, RTSAM%, ATSAM%, UGSAM%, AVSAM%, TVSAM%, URSAM%, HWSAM%, HZSAM%, UPSAM%, ULSAM%, TLSAM% |