Monitor gamingowy G24i 2026 OM4FE-EU
Symbol: 68364
Dostępność: 30 szt.
Cena: 637.20 Cena przed promocją: 708.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 68364
Dostępność: 30 szt.
Cena: 637.20 Cena przed promocją: 708.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Model |
G24i |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 24'' |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 400 nits |
| Częstotliwość odświeżania | 200 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort 1 x Audio out 1 x HDMI |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Srebrny Czarny |
| Wysokość | 396 mm |
| Szerokość | 681 mm |
| Głębokość | 101 mm |
| Waga | 2.96 kg |
| Data Act | Xiaomi - __XIA% |
| Oznaczenia | |