Monitor Xiaomi 27" IPS A27Ui
Symbol: 66380
Dostępność: 14 szt.
Cena: 1251.15 Cena przed promocją: 1390.17 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 66380
Dostępność: 14 szt.
Cena: 1251.15 Cena przed promocją: 1390.17 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Pobór mocy (max) | 24 W |
| Prąd wejściowy | 5 A |
| Pobór mocy | 120 W |
| Waga (z podstawą) | 5,5 kg |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 6 ms |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 360 cd/m² |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Typ matrycy | IPS |
| Typ HD | Full HD |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1200:1 |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość) | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Typu-A |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Type-C |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 2 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| HDMI | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2234472 |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 860mm |
| Wysokość | 450mm |