Monitor S7 Pro 727pk 4K TB4 8J9G2AA
Symbol: 8J9G2AA#ABB
Dostępność: 30 szt.
Cena: 3566.70 Cena przed promocją: 3963.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 8J9G2AA#ABB
Dostępność: 30 szt.
Cena: 3566.70 Cena przed promocją: 3963.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Zaprojektowane dla Twojej rzeczywistości
Twórz inspirujące prace z realistyczną przejrzystością. 27-calowy model HP 4K Thunderbolt 4 pomaga rozświetlić Twoje pomysły w pełni skalibrowanej gamie oszałamiających kolorów. Przebij się przez najcięższe siły wielozadaniowość dzięki temu wyświetlaczowi o wysokiej wydajności.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
HP 727pk |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.7 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.7 mm |
| Plamka matrycy | 0.15 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 400 nits |
| Kontrast statyczny | 2 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 140 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 29 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI 5 x USB 3.2 Type-A Gen 2 2 x DisplayPort 2 x USB 3.2 Type-C Gen 2 1 x RJ-45 LAN 2 x Thunderbolt 4 |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 150 mm |
| Certyfikaty | UL/C-UL or CSA CB PSB WEEE EAC FCC (jeśli nie ma podanej klasy) KC KCC CE BSMI CEL VCCI RCM CCC |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 215 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor | Czarny Srebrny |
| Wysokość | 354 mm |
| Wysokość z podstawą | 540.5 mm |
| Szerokość | 613.4 mm |
| Głębokość | 74.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 225.2 mm |
| Waga z podstawą | 6.5 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD% |