Monitor MultiSync M322 32 cale 24/7
Symbol: PNM322
Dostępność: 10 szt.
Cena: 3508.20 Cena przed promocją: 3898.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PNM322
Dostępność: 10 szt.
Cena: 3508.20 Cena przed promocją: 3898.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Wyprodukowano z myślą o wydajności, zaprojektowano z myślą o trwałości
Seria Sharp MultiSync M2 (od 32" do 98") to wszechstronne rozwiązanie do profesjonalnych zastosowań wyświetlaczy, opracowane specjalnie z myślą o wymagających środowiskach signage i konferencyjnych. Dzięki natywnej łączności USB-C i szerokiej kompatybilności z platformami, takimi jak Crestron, Cisco Webex i Microsoft Teams, umożliwia ona płynną współpracę Bring Your Own Device i przyszłościową integrację, natomiast obsługa sieci LAN 802.1x zapewnia bezpieczeństwo sieci na poziomie przedsiębiorstwa. Dzięki wiodącej w swojej klasie jasności 550 cd/m, panelowi o wysokiej luminacji minimalizującemu odblaski i sprawdzonemu silnikowi SpectraView Engine od NEC seria M2 zapewnia wyjątkową wydajność wizualną i niezrównaną precyzję kolorów.
Jako część nowej rodziny wyświetlaczy pod marką Sharp seria MultiSync M2 opiera się na tradycji jakości i niezawodności NEC, aby zwiększyć wydajność i długoterminową wartość. Jej sprawdzona modułowa konstrukcja obsługuje niestandardowe opcje obliczeniowe (Raspberry Pi lub Intel SDM) i elastyczną łączność (np. AV-over-IP) oraz zapewnia długotrwałą wszechstronność, wydajność i zrównoważony rozwój.
Korzyści
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
MultiSync M322 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 32'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub 2 x DisplayPort 2 x 3,5 mm minijack 4 x HDMI 1 x RS-232 (COM) 1 x USB 2.0 1 x RJ-45 LAN |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | Energy Star CE ISO 9241-307 EAC RoHS |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 40 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 425.4 mm |
| Szerokość | 726.5 mm |
| Głębokość | 66.5 mm |
| Waga | 6.3 kg |
| Oznaczenia | |