Monitor MultiSync DD-E224F 22 Czarny
Symbol: 60006220
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1142.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 60006220
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1142.00
Rata 0% już od: / mc
Monitor biznesowy Sharp MultiSync E224F
Monitory biurkowe z serii E zapewniają niezawodność i wydajność charakterystyczne dla firmy Sharp przy bardzo konkurencyjnej cenie, przez co pozwalają ograniczyć koszty bez rezygnowania z wysokiej jakości.
Podczas ich projektowania główny nacisk położono na ergonomię miejsca pracy, ponieważ priorytetem jest dla nas komfort użytkownika. Dzięki regulacji wysokości do 120 mm z możliwością zmiany orientacji ekranu, jego pochylenia i obrotu w poziomie urządzenie można dostosować do indywidualnych potrzeb, a wbudowane technologie odfiltrowywania szkodliwego światła niebieskiego (Low Blue Light) i eliminacji migotania (Flicker-Free) chronią oczy bez szkody dla jakości obrazu. Urządzenia dostępne są w kolorze czarnym lub białym, przez co można je dopasować do wnętrza biura, dbając jednocześnie o ergonomię białe monitory zainstalowane przed białymi ścianami ograniczają wrażenie widzenia tunelowego.
Odświeżony układ menu ekranowego (OSD) gwarantuje intuicyjną obsługę, pozwala oszczędzić czas i eliminuje frustracje podczas konfigurowania i regulacji. Ten monitor w rozdzielczości Full HD z technologią ekranu VA doskonale nadaje się do biura domowego oraz do ogólnych zastosowań biurowych w małych i średnich firmach.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
E224F |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 22'' |
| Typ matrycy | VA |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.249 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 6 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort 1 x 15-pin D-Sub 1 x HDMI |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 120 mm |
| Certyfikaty | TUV TCO |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 14 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 363.4 mm |
| Szerokość | 493.2 mm |
| Głębokość | 233.2 mm |
| Waga | 3.1 kg |
| Waga z podstawą | 5.2 kg |
| Oznaczenia | |