Monitor 31.5 cali 32UQ850V-W UHD
Symbol: 32UQ850V-W
Dostępność: 27 szt.
Cena: 2597.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 32UQ850V-W
Dostępność: 27 szt.
Cena: 2597.00
Rata 0% już od: / mc
Monitor UHD 4K IPS Black o przekątnej ekranu 32 ze współczynnikiem kontrastu 2000:1
Pobudzić swoją kreatywność
Nadaj głębi swoim projektom i wznieś kreatywność na nowy poziom dzięki naszemu monitorowi UltraFine 27UQ850V.
IPS, wysoki kontrast 2000:1. Głębia czerni zapewniająca szczegółowy obraz
Współczynnik kontrastu 2000:1 zapewnia wyraźne szczegóły bez efektu rozmycia, nawet w ciemnych obrazach. Panel IPS pozwala cieszyć się precyzją w 178 stopniach, wzbogacając pracę o wiele perspektyw.
VESA HDR 400 | DCI-P3 98%. Wyjątkowo realistyczny kolor
VESA DisplayHDR 400 pozwala cieszyć się wyraźnymi i realistycznymi kolorami do 98% DCI-P3, z intuicyjną regulacją kontrastu w wysokim zakresie dynamiki, od jasnego do ciemnego.
Niezależnie co stworzysz, rób to z łatwością
Dzięki rozdzielczości UHD i bogatej kolorystyce, UltraFine stanowi wydajne narzędzie pracy dla ilustratorów, fotografów i montażystów wideo.
Możliwość połączeń z wieloma urządzeniami
Profesjonaliści z branży kreatywnej mają zazwyczaj wiele urządzeń. Łącz ze sobą różne urządzenia i ciesz się płynnością swojej pracy.
Prostota i wygoda
Ergonomiczna podstawa pozwala uzyskać odpowiednią pozycję: łatwo regulować wysokość, nachylenie i obrót, uzyskując idealne wrażenia podczas oglądania.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
32UQ850V-W |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 31.5'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.18159 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Zakrzywienie ekranu | 0 R |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 2 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack 2 x HDMI 1 x DisplayPort 1 x USB (Type C) 2 x USB 2.0 |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 110 mm |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 55 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 420.3 mm |
| Wysokość z podstawą | 597.8 mm |
| Szerokość | 714.5 mm |
| Głębokość | 44.6 mm |
| Głębokość z podstawą | 239.3 mm |
| Waga | 5.3 kg |
| Waga z podstawą | 7.15 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | LG - TVLGE%, OYLGE%, NULGE%, AVLGE%, AELGE%, CGLGE%, UPLGE%, TLLGE%, ULLGE% |