Monitor 27M2N3200NF 27 cali IPS 144Hz HDMI DP
Symbol: 27M2N3200NF/00
Dostępność: 30 szt.
Cena: 582.30 Cena przed promocją: 647.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 27M2N3200NF/00
Dostępność: 30 szt.
Cena: 582.30 Cena przed promocją: 647.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Poszerz swoje gamingowe horyzonty
Ten 27-calowy monitor z matrycą Fast IPS oferuje ostre i płynne obrazy, które przeniosą Twoją rozgrywkę na wyższy poziom. Częstotliwość odświeżania 144 Hz oraz ultraszybki czas reakcji 0,5 ms (Smart MBR) gwarantują wyjątkową jakość i pełną immersję podczas gry.
Funkcje stworzone z myślą o graczach
Stworzony do dynamicznej akcji
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
27M2N3200NF |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 336.312 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.888 mm |
| Plamka matrycy | 0.3114 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 160 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 144 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort 1 x HDMI 1 x Audio out |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | ETL EAC FCC (jeśli nie ma podanej klasy) EMF ICES 003 CE TUV CB UKCA |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 21.6 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 362 mm |
| Wysokość z podstawą | 463 mm |
| Szerokość | 616 mm |
| Głębokość | 55 mm |
| Głębokość z podstawą | 216 mm |
| Waga | 3.17 kg |
| Waga z podstawą | 3.72 kg |
| Oznaczenia | |