Monitor 275B1 27 IPS DVI HDMI DP Pivot
Symbol: 275B1/00
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1179.90 Cena przed promocją: 1311.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 275B1/00
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1179.90 Cena przed promocją: 1311.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Krystalicznie czysta wizja, aby zrobić więcej
Wykonaj najlepszą pracę dzięki temu monitorowi Philips. Krystalicznie czysty QHD zapewnia przestrzeń i przejrzystość w pracy. Wyposażony w funkcje poprawiające produktywność i zrównoważony rozwój. Funkcje komfortu wzroku z certyfikatem TUV zmniejszającym zmęczenie oczu
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model |
275B1 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.664 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.736 mm |
| Plamka matrycy | 0.2331 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 (QHD) |
| Zakrzywienie ekranu | 0 R |
| Czas reakcji | 4 s |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 50 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 114 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI-D 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 1 x USB (Type B) 1 x DisplayPort 1 x HDMI 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 150 mm |
| Certyfikaty | FCC Class B EPA CU CB CE TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 18 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 366 mm |
| Wysokość z podstawą | 537 mm |
| Szerokość | 613 mm |
| Głębokość | 51 mm |
| Głębokość z podstawą | 205 mm |
| Waga | 4.75 kg |
| Waga z podstawą | 6.36 kg |
| Oznaczenia | |