Monitor 27 cali XB2797HSN-B1 IPS,FHD,HAS150 ,350cd,1ms HDMI, DP,USB-C DOCK 65W, 4xUSB HUB, RJ45
Symbol: XB2797HSN-B1
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1080.00 Cena przed promocją: 1200.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: XB2797HSN-B1
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1080.00 Cena przed promocją: 1200.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model |
ProLite XB2797HSN-B1 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 336.3 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.9 mm |
| Plamka matrycy | 0.311 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji MPRT | 1 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 115 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort 1 x 3,5 mm minijack 1 x HDMI 3 x USB 3.2 Type-C Gen 1 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 1 x RJ-45 LAN |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Swivel | Tak |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 150 mm |
| Certyfikaty | RoHS TUV REACH WEEE UKCA EAC CE VCCI-B TCO PSE ErP |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 17 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 403.5 mm |
| Wysokość (maks.) | 547.5 mm |
| Szerokość | 611.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 209.5 mm |
| Waga z podstawą | 5.4 kg |
| Informacje o gwarancji |
5 lat - door to door - zewnętrzna |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |